KPD přípravek 1. kolo 19.5.2023

Včera, 19.5., jsme s našimi 30 vybranými dětmi z přípravek vyrazili na 1. kolo krajských přeborů družstev přípravek (KPD) naší skupiny C do Čelakovic. Jako obvykle jsme do boje nasadili hned 3 družstva po deseti dětech (A, B a C), která se utkala o nejlepší umístění ve 4 disciplínách:

- sprint na 50 m přes pěnové překážky (nejlépe zabodoval Luky Mihule na 2. místě z celkem 181 dětí! s časem 7,80 s a dalších 5 dětí - Kája, Terka, David, Nela a Sabča, se umístilo v první patnáctce)

- skok daleký (Terka Havelková si skočila pro 1. místo výkonem 460 cm a dalších 7 dětí v první patnáctce - Marek, Terka M., Kája, Sabča, Luky, Nela a David)

- hod raketkou (Luky, Fanda, Vojta a Marek se vešli do první patnáctky s hody těsně pod hranicí 32 m)

- štafety 8 x 200 m (všechna tři naše družstva byla naprosto úžasná a štafeta A si doběhla pro 1. místo, B pro 3. místo a C pro 9. místo z celkových 19 štafetových skupin!💪🏻)

Do závodu naskočila spousta dětí, které měly zkušenosti z loňska, ale také několik závodních “nováčků”, kteří byli moooc stateční a rozhodně skvěle reprezentovali náš oddíl 💪🏻.

Děkujeme všem 30 borcům za úspěšné zvládnutí 1. kola KPD a už se těšíme na kolo druhé, které se koná v pátek 2.6. v Nehvizdech.