Výsledky krajského kola mladšího žactva Středočeského kraje - jednotlivci

Lenka Zatylnyjová • 7 Květen 2019

V neděli 5. května 2019 se konaly ve velmi studeném počasí Krajské přebory mladšího žactva - jednotlivců v Kutné Hoře. I přes tuto nepřízeň počasí si náš oddíl odvezl 2 stříbrné medaile - Zuzka Vágnerová ve skoku do dálky a Michal Vošický za hod oštěpem, několik čtvrtých míst a úžasných umístění ve finále (Kuba Strnad 6.místo ve skoku do výšky a finále skoku do dálky, Magda Kalašová finále kriket, Adam Somsedík - finále skok do dálky a nepočítaně osobních rekordů.

Připomínám, že podle našeho Motivačního programu Zuzce a Michalovi náleží odměna za dosažené umístění v přeborech ve formě Dárkového poukazu do sportovního obchodu dle výběru v hodnotě 600 Kč. Blahopřejeme.

Za reprezentaci našeho oddílu děkujeme všem zúčastněným závodníkům a rodičům, kteří v té zimě neztráceli dobrou náladu, trpělivost a sportovní nadšení.

Jak již psal hlavní trenér, tyto závody byly nejdůležitějšími závody pro jednotlivce mladšího žactva (2006-2007) v sezóně a nejeli jsme tam s velkými šancemi na přední umístění, všechny naše děti se překonávaly. Navíc se zúčastnily i někteří atleti z přípravek - ročníku 2008 a vůbec se mezi staršími závodníky a závodnicemi neztratily - např. Adélka Baumrukrová 6. místo ve skoku do dálky, Sophie Pischnothová na 11.místě ve sprintu na 60m a téměř všichni si vezou nějaký osobní rekord a dobrý pocit z toho, že i když závodili jako jednotlivci, tak všichni fandili všem.

Na skoku do dálky jsme se vyskytly také s Andreou jako rozhodčí, abychom na své rozhodcovské zkoušky nezapomněly :). A zima nám byla....., ale snažily jsme se měřit všem přesně a stejně :-)