KPD přípravek 2. kolo 2.6.2023

2. kolo Krajských přeborů družstev přípravek v Nehvizdech.

Přestože ještě v předvečer závodů to vypadalo skoro dramaticky a díky školám v přírodě a různým nemocem a bolístkám jsme vyčerpali celý seznam náhradníků, nakonec jsme včera, 2.6., vyrazili do Nehvizd s plánovanými 3 družstvy 💪🏻.

Děti byly naprosto úžasné a bojovaly ve 4 disciplínách (sprint na 150 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a štafeta 8 x100 m) ze všech sil, až nakonec družstvo “A” obhájilo prvenství z 1. kola, družstvo “B” skončilo na skvělém 6. místě a družstvo “C”, tentokrát plné benjamínků, získalo 17. místo.

Závodů se účastnilo celkem 188 dětí z 20 družstev a 9 oddílů a našimi nejlepšími borci s umístěním v první patnáctce byli:

* Nelča Jelínková (5. m. ve sprintu)

* Luky Mihule (11. m. ve sprintu, 8 .m. v

dálce a 8. m. v kriketu)

* Adámek Homolka (11. m. ve sprintu)

* Kája Kolpeková (14. m. ve sprintu a

7. m. v dálce)

* Alenka Fialová (6. m. v dálce)

* Terezka Maršíková (10. m. v dálce)

* Gabča Šeráková (11. m. v dálce)

* Barča Pátková (12. m. v dálce)

* Fanda Pacovský (nádherné 4. m v

kriketu)

* Vojta Zatloukal (9. m v kriketu)

Ale velkou pochvalu si zaslouží úplně všichni, padla spousta krásných výkonů a osobáčků a prožili jsme společně skvělou atmosféru ❤️.

A třešničkou na dortu byly opět naše ukázkové štafety, kde každé družstvo zvítězilo v rámci skupin A, B i C 🏆.

Děkujeme všem našim bojovníkům, ale také rodičům za podporu. A v neposlední řadě i trenérům za přípravu dětí na závody a také za jejich hojnou účast a pomoc 🍀. Možná i díky tomu můžeme s radostí v srdci zhodnotit, že jsme tam měli nejvzornější atlety 😍.